AP-FD25C22E0032GS-W3T
ApacerApacer
Apacer
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος PATA 2.5" FLASH DRIVE SLC EXTEND
Φύλλα δεδομένων: AP-FD25C22E0032GS-W3T.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 240 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 240 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AP-FD25C22E0032GS-W3T Κατασκευαστής Apacer
Περιγραφή PATA 2.5" FLASH DRIVE SLC EXTEND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 240 pcs Φύλλο δεδομένων AP-FD25C22E0032GS-W3T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος ATA
Ταχύτητα - Γράψτε 95MB/s Ταχύτητα - Διαβάστε 100MB/s
Μέγεθος / Διαστάσεις 100.00mm x 69.90mm x 9.30mm Σειρά AFD257
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Τύπος μνήμης FLASH - NAND (SLC)
Μέγεθος μνήμης 32GB Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Form Factor 2.5"
Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 32GB ATA FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V Τρέχουσες - Max 265mA (Typ)