VG1301000000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERM BLOCK PLUG 13POS 90DEG 5MM
Φύλλα δεδομένων: VG1301000000G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VG1301000000G
Αριθμός εξαρτήματος VG1301000000G Κατασκευαστής Anytek (Amphenol Anytek)
Περιγραφή TERM BLOCK PLUG 13POS 90DEG 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54909 pcs Φύλλο δεδομένων VG1301000000G.pdf
Μήκος λωρίδας καλωδίων 6-7mm Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² -
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 14-26 AWG Τάσης - UL 300V
Τύπος Plug for Unshrouded Header Ροπής - Βίδα 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Στυλ λήξης Screw - Leaf Spring, Wire Guard Σειρά VG
βίδα Μέγεθος M2.6 Θέσεις σε κάθε επίπεδο 13
Plug Wire Έναρξη 90° Πίσσα 0.197" (5.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα VG13010000J0G
VG13010000J0G-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C Αριθμός θέσεων 13
Αριθμός Επίπεδα 1 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος μόνωσης 0.575" (14.60mm)
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
επικεφαλίδα Προσανατολισμός - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 13 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90° Free Hanging (In-Line) Τρέχουσες - UL 10A