NA0251810000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 254 TB SPR CLA 180D B/T
Φύλλα δεδομένων: NA0251810000G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2700 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NA0251810000G
Αριθμός εξαρτήματος NA0251810000G Κατασκευαστής Anytek (Amphenol Anytek)
Διαθέσιμη ποσότητα 223910 pcs Φύλλο δεδομένων NA0251810000G.pdf
Καταγγελία σύρμα Screwless - Push Button Clamp Gauge Wire 20-28 AWG
Τάση 150V Ροπής - Βίδα -
Σειρά NA βίδα Θέμα -
Βίδα Υλικό - Επίστρωση - Θέσεις σε κάθε επίπεδο 2
Πίσσα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα NA02518100J0G
NA02518100J0G-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C
Αριθμός Επίπεδα 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Το ζευγάρωμα Προσανατολισμού Horizontal with Board
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.100" (2.54mm) Through Hole
Ρεύμα 3A Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση Brass - Tin Plated