SRFC015-200
AntenovaAntenova
SRFC015-200 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Antenova
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 892MHZ/1.85GHZ FLAT 200MM
Φύλλα δεδομένων: SRFC015-200.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SRFC015-200
Αριθμός εξαρτήματος SRFC015-200 Κατασκευαστής Antenova
Περιγραφή RF ANT 892MHZ/1.85GHZ FLAT 200MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24855 pcs Φύλλο δεδομένων SRFC015-200.pdf
VSWR 2.1 Λήξη Cable (200mm) - MHF
Σειρά Zhengi επιστροφή Απώλεια -8dB
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 5
τοποθέτηση Τύπος Adhesive Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 0.006" (0.15mm) Κέρδος 3.5dBi
Εύρος συχνότητας 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 1.99GHz, 2.11GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.4GHz, 2.5GHz ~ 2.69GHz Συχνότητα ομάδας Wide Band
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 892MHz, 1.85GHz, 2.14GHz, 2.35GHz, 2.6GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 892MHz, 1.85GHz, 2.14GHz, 2.35GHz, 2.6GHz GSM, LTE, W-CDMA Flat Patch RF Antenna 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 1.99GHz, 2.11GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.4GHz, 2.5GHz ~ 2.69GHz 3.5dBi Cable (200mm) - MHF Adhesive εφαρμογές GSM, LTE, W-CDMA