VKP222MCQQF0KR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL
Φύλλα δεδομένων: VKP222MCQQF0KR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VKP222MCQQF0KR Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 246518 pcs Φύλλο δεδομένων VKP222MCQQF0KR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 760VAC
Ανοχή 2200pF Πάχος (Max) Y5U (E)
Surface Mount Οικόπεδο 0.492" (12.50mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" Dia (12.00mm)
Σειρά VKP Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Safety Ακροαματικότητα X1, Y1
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή VKP222MCQQF0KR
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας Straight
Διευρυμένη περιγραφή 2200pF ±20% 760VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%