SFR25H0004994FR500
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
SFR25H0004994FR500 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 4.99M OHM 1/2W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: SFR25H0004994FR500.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SFR25H0004994FR500 Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή RES 4.99M OHM 1/2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2735982 pcs Φύλλο δεδομένων SFR25H0004994FR500.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.5W, 1/2W
Τάσης - Ανάλυση - Πάχος (Max) ±250ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) Σειρά SFR25H
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SFR25H0004994FR500
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 4.99M Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1% Περιγραφή RES 4.99M OHM 1/2W 1% AXIAL