S682M75Z5UR8TK7R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 6800PF 3KV Z5U RADIAL
Φύλλα δεδομένων: S682M75Z5UR8TK7R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S682M75Z5UR8TK7R Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 6800PF 3KV Z5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 318525 pcs Φύλλο δεδομένων S682M75Z5UR8TK7R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV)
Ανοχή 6800pF Πάχος (Max) Z5U
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά S Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή S682M75Z5UR8TK7R
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 6800pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%