S681K29Y5PP6BK7R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 680PF 2KV Y5P RADIAL
Φύλλα δεδομένων: S681K29Y5PP6BK7R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
21000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S681K29Y5PP6BK7R Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 680PF 2KV Y5P RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1340696 pcs Φύλλο δεδομένων S681K29Y5PP6BK7R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV)
Ανοχή 680pF Πάχος (Max) Y5P (B)
Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" Dia (7.50mm)
Σειρά S Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή S681K29Y5PP6BK7R
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.453" (11.50mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας Formed Leads - Kinked
Διευρυμένη περιγραφή 680pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%