S680J33SL0P63K5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 68PF 2KV SL RADIAL
Φύλλα δεδομένων: S680J33SL0P63K5R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S680J33SL0P63K5R Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 68PF 2KV SL RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1342895 pcs Φύλλο δεδομένων S680J33SL0P63K5R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV)
Ανοχή 68pF Πάχος (Max) SL
Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia (8.50mm)
Σειρά S Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή S680J33SL0P63K5R
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας Formed Leads - Kinked
Διευρυμένη περιγραφή 68pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%