S330J33SL0R63K7R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 33PF 3KV SL RADIAL
Φύλλα δεδομένων: S330J33SL0R63K7R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S330J33SL0R63K7R Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 33PF 3KV SL RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 493612 pcs Φύλλο δεδομένων S330J33SL0R63K7R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV)
Ανοχή 33pF Πάχος (Max) SL
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά S Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή S330J33SL0R63K7R
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 33pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%