S121K29S3NN63L6R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
S121K29S3NN63L6R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 120PF 1KV S3N RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.S121K29S3NN63L6R.pdf2.S121K29S3NN63L6R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S121K29S3NN63L6R Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 120PF 1KV S3N RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 548034 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S121K29S3NN63L6R.pdf2.S121K29S3NN63L6R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV)
Ανοχή 120pF Πάχος (Max) S3N
Surface Mount Οικόπεδο 0.252" (6.40mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" Dia (7.50mm)
Σειρά S Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial, Disc Άλλα ονόματα 1257PH
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή S121K29S3NN63L6R μόλυβδος Style -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας Straight Διευρυμένη περιγραφή 120pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor S3N Radial, Disc
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10% Περιγραφή CAP CER 120PF 1KV S3N RADIAL