S103M84Z5UR83K0R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 3KV Z5U RADIAL
Φύλλα δεδομένων: S103M84Z5UR83K0R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S103M84Z5UR83K0R Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 10000PF 3KV Z5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 306236 pcs Φύλλο δεδομένων S103M84Z5UR83K0R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV)
Ανοχή 10000pF Πάχος (Max) Z5U
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά S Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή S103M84Z5UR83K0R
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 10000pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
S103M84Z5UR83K0
S103M84Z5UR83K0
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay