S102M29Z5UP6UK5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 2KV Z5U RADIAL
Φύλλα δεδομένων: S102M29Z5UP6UK5R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S102M29Z5UP6UK5R Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 1000PF 2KV Z5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1273420 pcs Φύλλο δεδομένων S102M29Z5UP6UK5R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV)
Ανοχή 1000pF Πάχος (Max) Z5U
Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" Dia (7.50mm)
Σειρά S Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή S102M29Z5UP6UK5R
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.453" (11.50mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας Formed Leads - Kinked
Διευρυμένη περιγραφή 1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%