S102K39X7RP6BK7R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 2KV X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: S102K39X7RP6BK7R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S102K39X7RP6BK7R Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 1000PF 2KV X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1093729 pcs Φύλλο δεδομένων S102K39X7RP6BK7R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV)
Ανοχή 1000pF Πάχος (Max) X7R
Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά S Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή S102K39X7RP6BK7R
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας Formed Leads - Kinked
Διευρυμένη περιγραφή 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%