MKP386M447125JT7
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MKP386M447125JT7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.47UF 1.25KVDC SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.MKP386M447125JT7.pdf2.MKP386M447125JT7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
55 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MKP386M447125JT7 Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 1.25KVDC SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7731 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MKP386M447125JT7.pdf2.MKP386M447125JT7.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 550V Ανοχή 0.47µF
Λήξη Screw Terminals Surface Mount Οικόπεδο 0.433" (11.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.319" L x 0.866" W (33.50mm x 22.00mm) Σειρά MKP386M
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Snubber
Πόλωση Rectangular Box Άλλα ονόματα 386M447125JT7
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MKP386M447125JT7 Ισόβια @ Temp. 11 mOhm
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.201" (30.50mm) Χαρακτηριστικά Low ESR
Διευρυμένη περιγραφή 0.47µF ±5% Film Capacitor 550V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
διηλεκτρική Διάμετρος Polypropylene (PP), Metallized Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 1.25KVDC SCREW
Τρέχουσες - Διαρροή 1250V (1.25kV)