MKP385512160JPI5T0
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 1.2UF 5% 1.6KVDC RADIAL
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
63 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MKP385512160JPI5T0 Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP FILM 1.2UF 5% 1.6KVDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 550V Ανοχή 1.2µF
Λήξη PC Pins Surface Mount Οικόπεδο 1.476" (37.50mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Σειρά MKP385
Πόλωση Radial Άλλα ονόματα 385512160JPI5T0
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 110°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MKP385512160JPI5T0 Ισόβια @ Temp. -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.772" (45.00mm) Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 1.2µF ±5% Film Capacitor 550V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
διηλεκτρική Διάμετρος Polypropylene (PP), Metallized Περιγραφή CAP FILM 1.2UF 5% 1.6KVDC RADIAL
Τρέχουσες - Διαρροή 1600V (1.6kV)