MBB02070C4990FCT00
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MBB02070C4990FCT00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 499 OHM 0.6W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MBB02070C4990FCT00.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MBB02070C4990FCT00 Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή RES 499 OHM 0.6W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2121329 pcs Φύλλο δεδομένων MBB02070C4990FCT00.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.6W
Τάσης - Ανάλυση - Πάχος (Max) ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) Σειρά MBB/SMA 0207 - Professional
Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB) Πόλωση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MBB02070C4990FCT00
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 499 Ohm ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1% Περιγραφή RES 499 OHM 0.6W 1% AXIAL