MBB02070C1501FRP00
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MBB02070C1501FRP00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 1.5K OHM 0.6W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: MBB02070C1501FRP00.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MBB02070C1501FRP00 Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή RES 1.5K OHM 0.6W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2158116 pcs Φύλλο δεδομένων MBB02070C1501FRP00.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.6W
Τάσης - Ανάλυση Axial Πάχος (Max) ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) Σειρά MBB/SMA 0207 - Professional
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση Axial
Άλλα ονόματα 2312 815 11502
B0207C1K500F5TBC
BC1.50KZTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MBB02070C1501FRP00 Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200 FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 1.5k Ohm ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%
Περιγραφή RES 1.5K OHM 0.6W 1% AXIAL Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thin Film