K221J15X7RF5UH5
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
K221J15X7RF5UH5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 220PF 50V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.K221J15X7RF5UH5.pdf2.K221J15X7RF5UH5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος K221J15X7RF5UH5 Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 220PF 50V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1444007 pcs Φύλλο δεδομένων 1.K221J15X7RF5UH5.pdf2.K221J15X7RF5UH5.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή 220pF Πάχος (Max) X7R
Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm)
Σειρά Mono-Kap™ K Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή K221J15X7RF5UH5
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.100" (2.54mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας Formed Leads
Διευρυμένη περιγραφή 220pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%