K103Z10Y5VF5UH5
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
K103Z10Y5VF5UH5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 50V Y5V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.K103Z10Y5VF5UH5.pdf2.K103Z10Y5VF5UH5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος K103Z10Y5VF5UH5 Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 10000PF 50V Y5V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3135314 pcs Φύλλο δεδομένων 1.K103Z10Y5VF5UH5.pdf2.K103Z10Y5VF5UH5.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή 10000pF Πάχος (Max) Y5V (F)
Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm)
Σειρά Mono-Kap™ K Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή K103Z10Y5VF5UH5
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.100" (2.54mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας Formed Leads
Διευρυμένη περιγραφή 10000pF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -20%, +80%