HFZ471MBFERZKR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 470PF 6KV RADIAL
Φύλλα δεδομένων: HFZ471MBFERZKR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HFZ471MBFERZKR Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 470PF 6KV RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67322 pcs Φύλλο δεδομένων HFZ471MBFERZKR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 6000V (6kV)
Ανοχή 470pF Πάχος (Max) -
Surface Mount Οικόπεδο 0.492" (12.50mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" Dia (12.00mm)
Σειρά HFZ Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή HFZ471MBFERZKR
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm)
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας Straight
Διευρυμένη περιγραφή 470pF ±20% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%