F681K43Y5RR6TK7R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 680PF 3KV Y5R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.F681K43Y5RR6TK7R.pdf2.F681K43Y5RR6TK7R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F681K43Y5RR6TK7R Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 680PF 3KV Y5R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 573830 pcs Φύλλο δεδομένων 1.F681K43Y5RR6TK7R.pdf2.F681K43Y5RR6TK7R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV)
Ανοχή 680pF Πάχος (Max) Y5R
Surface Mount Οικόπεδο 0.295" (7.50mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" Dia (11.00mm)
Σειρά F Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα SMPS Filtering Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή F681K43Y5RR6TK7R
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας Formed Leads - Kinked
Διευρυμένη περιγραφή 680pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Y5R Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%