F151K25Y5RP63K5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
F151K25Y5RP63K5R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 150PF 2KV Y5R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.F151K25Y5RP63K5R.pdf2.F151K25Y5RP63K5R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F151K25Y5RP63K5R Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 150PF 2KV Y5R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1327600 pcs Φύλλο δεδομένων 1.F151K25Y5RP63K5R.pdf2.F151K25Y5RP63K5R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV)
Ανοχή 150pF Πάχος (Max) Y5R
Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" Dia (6.50mm)
Σειρά F Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα SMPS Filtering Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή F151K25Y5RP63K5R
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας Formed Leads - Kinked
Διευρυμένη περιγραφή 150pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5R Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%