D682Z33Y5VL63J5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D682Z33Y5VL63J5R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 6800PF 500V Y5V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.D682Z33Y5VL63J5R.pdf2.D682Z33Y5VL63J5R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D682Z33Y5VL63J5R Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 6800PF 500V Y5V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1259826 pcs Φύλλο δεδομένων 1.D682Z33Y5VL63J5R.pdf2.D682Z33Y5VL63J5R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή 6800pF Πάχος (Max) Y5V (F)
Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia (8.50mm)
Σειρά D Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D682Z33Y5VL63J5R
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας Formed Leads - Kinked
Διευρυμένη περιγραφή 6800pF -20%, +80% 500V Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -20%, +80%