D562K33Y5PH6UJ5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D562K33Y5PH6UJ5R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 5600PF 100V Y5P RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D562K33Y5PH6UJ5R Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 5600PF 100V Y5P RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1803166 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή 5600pF Πάχος (Max) Y5P (B)
Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia (8.50mm)
Σειρά D Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D562K33Y5PH6UJ5R
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας Formed Leads - Kinked
Διευρυμένη περιγραφή 5600pF ±10% 100V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%