D271K20Y5PH63L6R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D271K20Y5PH63L6R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 270PF 100V Y5P RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.D271K20Y5PH63L6R.pdf2.D271K20Y5PH63L6R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D271K20Y5PH63L6R Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 270PF 100V Y5P RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1135120 pcs Φύλλο δεδομένων 1.D271K20Y5PH63L6R.pdf2.D271K20Y5PH63L6R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή 270pF Πάχος (Max) Y5P (B)
Surface Mount Οικόπεδο 0.252" (6.40mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά D Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D271K20Y5PH63L6R
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας Straight
Διευρυμένη περιγραφή 270pF ±10% 100V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%