D270J20SL0L6TJ6R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D270J20SL0L6TJ6R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 27PF 500V SL RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.D270J20SL0L6TJ6R.pdf2.D270J20SL0L6TJ6R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D270J20SL0L6TJ6R Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 27PF 500V SL RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 519600 pcs Φύλλο δεδομένων 1.D270J20SL0L6TJ6R.pdf2.D270J20SL0L6TJ6R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή 27pF Πάχος (Max) SL
Surface Mount Οικόπεδο 0.252" (6.40mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά D Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D270J20SL0L6TJ6R
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας Formed Leads - Kinked
Διευρυμένη περιγραφή 27pF ±5% 500V Ceramic Capacitor SL Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%