D221G39U2JH65J5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D221G39U2JH65J5R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 220PF 100V U2J RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.D221G39U2JH65J5R.pdf2.D221G39U2JH65J5R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
21000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D221G39U2JH65J5R Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 220PF 100V U2J RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 448044 pcs Φύλλο δεδομένων 1.D221G39U2JH65J5R.pdf2.D221G39U2JH65J5R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή 220pF Πάχος (Max) U2J
Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά D Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D221G39U2JH65J5R
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας Formed Leads - Kinked
Διευρυμένη περιγραφή 220pF ±2% 100V Ceramic Capacitor U2J Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±2%