D103M43Z5UL6UE5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 500V Z5U RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.D103M43Z5UL6UE5R.pdf2.D103M43Z5UL6UE5R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D103M43Z5UL6UE5R Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 10000PF 500V Z5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1029619 pcs Φύλλο δεδομένων 1.D103M43Z5UL6UE5R.pdf2.D103M43Z5UL6UE5R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή 10000pF Πάχος (Max) Z5U
Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" Dia (11.00mm)
Σειρά D Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D103M43Z5UL6UE5R
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 10000pF ±20% 500V Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%