BFC236642563
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.056UF 5% 250VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: BFC236642563.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BFC236642563
Αριθμός εξαρτήματος BFC236642563 Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP FILM 0.056UF 5% 250VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76966 pcs Φύλλο δεδομένων BFC236642563.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 160V Ανοχή 0.056µF
Λήξη PC Pins Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Σειρά MKT366
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Πόλωση Radial Άλλα ονόματα 222236642563
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BFC236642563 Ισόβια @ Temp. -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.532" (13.50mm) Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 0.056µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
διηλεκτρική Διάμετρος Polyester, Metallized Περιγραφή CAP FILM 0.056UF 5% 250VDC RAD
Τρέχουσες - Διαρροή 250V