BFC236627124
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: BFC236627124.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BFC236627124
Αριθμός εξαρτήματος BFC236627124 Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81143 pcs Φύλλο δεδομένων BFC236627124.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 63V Ανοχή 0.12µF
Λήξη PC Pins Surface Mount Οικόπεδο 0.295" (7.50mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.413" L x 0.177" W (10.50mm x 4.50mm) Σειρά MKT366
Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Πόλωση Radial Άλλα ονόματα 222236627124
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BFC236627124 Ισόβια @ Temp. -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.630" (16.00mm) Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 0.12µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
διηλεκτρική Διάμετρος Polyester, Metallized Περιγραφή CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL
Τρέχουσες - Διαρροή 100V