A471J15C0GF5TAA
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
A471J15C0GF5TAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Φύλλα δεδομένων: A471J15C0GF5TAA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
14000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A471J15C0GF5TAA Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1395283 pcs Φύλλο δεδομένων A471J15C0GF5TAA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή 470pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm)