A390K15C0GH5UAA
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
A390K15C0GH5UAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 AXIAL
Φύλλα δεδομένων: A390K15C0GH5UAA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A390K15C0GH5UAA Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1507256 pcs Φύλλο δεδομένων A390K15C0GH5UAA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή 39pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm)
Σειρά A Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή A390K15C0GH5UAA
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 39pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
A390J15C0GK5UAA
A390J15C0GK5UAA
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: CAP CER 39PF 200V C0G/NP0 AXIAL
Σε απόθεμα: 569820 pcs
Κατεβάστε: A390J15C0GK5UAA.pdf
RFQ
A390K15C0GK5UAA
A390K15C0GK5UAA
Κατεβάστε: A390K15C0GK5UAA.pdf
RFQ
A390M
A390M
Κατασκευαστές: Powerex, Inc.
Περιγραφή: DIODE GP 600V 400A DO200AA R62