A180K15C0GH5UAA
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
A180K15C0GH5UAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 18PF 100V C0G/NP0 AXIAL
Φύλλα δεδομένων: A180K15C0GH5UAA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A180K15C0GH5UAA Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 18PF 100V C0G/NP0 AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1488423 pcs Φύλλο δεδομένων A180K15C0GH5UAA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή 18pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm)
Σειρά A Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή A180K15C0GH5UAA
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 18pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
A180K15C0GF5UAA
A180K15C0GF5UAA
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Σε απόθεμα: 1747143 pcs
Κατεβάστε: A180K15C0GF5UAA.pdf
RFQ
A180J15C0GH5TAA
A180J15C0GH5TAA
Κατεβάστε: A180J15C0GH5TAA.pdf
RFQ
A180M
A180M
Κατασκευαστές: Powerex, Inc.
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 600V 150A DO205AA
Κατεβάστε: A180M.pdf
A180J15C0GF5UAA
A180J15C0GF5UAA
Κατεβάστε: A180J15C0GF5UAA.pdf
A180N
A180N
Κατασκευαστές: Powerex, Inc.
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 800V 150A DO205AA
Κατεβάστε: A180N.pdf
A180K15C0GH5TAA
A180K15C0GH5TAA
Κατασκευαστές: Vishay BC Components
Κατεβάστε: A180K15C0GH5TAA.pdf
A180PB
A180PB
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 1.2KV 150A DO205
Κατεβάστε: A180PB.pdf
A180P
A180P
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 1KV 150A DO205
Κατεβάστε: A180P.pdf
A180PE
A180PE
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 1.5KV 150A DO205
Κατεβάστε: A180PE.pdf
A180K15C0GF5TAA
A180K15C0GF5TAA
Κατεβάστε: A180K15C0GF5TAA.pdf
A180PD
A180PD
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 1.4KV 150A DO205
Κατεβάστε: A180PD.pdf
A180J15C0GH5UAA
A180J15C0GH5UAA
Κατεβάστε: A180J15C0GH5UAA.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών