564RZ5UAA202EG302M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3000PF 2KV Z5U RADIAL
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 564RZ5UAA202EG302M Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 3000PF 2KV Z5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 110153 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Z5U
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά Cera-Mite 564R
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc
χωρητικότητα 3000pF εφαρμογές General Purpose