564RY5SRJ202EK562K
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Angstrohm / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 5600PF 2KV Y5S RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 564RY5SRJ202EK562K Κατασκευαστής Vishay BC Components
Περιγραφή CAP CER 5600PF 2KV Y5S RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90179 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV)
Ανοχή 5600pF Πάχος (Max) Y5S
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά Cera-Mite 564R Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 564RY5SRJ202EK562K
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low Dissipation Factor Ποσοστό αποτυχίας Straight
Διευρυμένη περιγραφή 5600pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5S Radial, Disc ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%