564RR3LAA602EG500M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 50PF 6KV R3L RADIAL
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 564RR3LAA602EG500M Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 50PF 6KV R3L RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70186 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 6000V (6kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας R3L
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά Cera-Mite 564R
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 50pF ±20% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor R3L Radial, Disc
χωρητικότητα 50pF εφαρμογές General Purpose