562RZ5UBC102AH103M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 1KV Z5U RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 562RZ5UBC102AH103M Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 10000PF 1KV Z5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 148621 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Z5U
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά Cera-Mite 562R
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές General Purpose