562RX7RBB501AE102M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 500V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 562RX7RBB501AE102M Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 1000PF 500V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 190083 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά Cera-Mite 562R
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές General Purpose