562RX5FJE102EE501K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 500PF 1KV X5F RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 562RX5FJE102EE501K Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 500PF 1KV X5F RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 174557 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X5F
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά Cera-Mite 562R
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 500pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X5F Radial, Disc
χωρητικότητα 500pF εφαρμογές General Purpose