X3C25F1-03S
AnarenAnaren
Anaren
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Anaren
Περιγραφή προϊόντος RF DIR COUPLER 2.3GHZ-2.7GHZ SMD
Φύλλα δεδομένων: X3C25F1-03S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του X3C25F1-03S
Αριθμός εξαρτήματος X3C25F1-03S Κατασκευαστής Anaren
Διαθέσιμη ποσότητα 90617 pcs Φύλλο δεδομένων X3C25F1-03S.pdf
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά Xinger III®
επιστροφή Απώλεια - Ισχύς - Max 25W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απομόνωση 26dB
Απώλεια εισαγωγής 0.2dB Συχνότητα 2.3GHz ~ 2.7GHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Directional Coupler General Purpose 2.3GHz ~ 2.7GHz 25W 4-SMD, No Lead σύζευξη Factor -