E250N50X4B
AnarenAnaren
Anaren
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Anaren
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 50 OHM 2% 250W
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E250N50X4B
Αριθμός εξαρτήματος E250N50X4B Κατασκευαστής Anaren
Περιγραφή RES SMD 50 OHM 2% 250W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23616 pcs Φύλλο δεδομένων
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" L x 0.375" W (9.53mm x 9.53mm)
Σειρά - Λειτουργία του πίνακα 50 Ohms
Ισχύς (Watts) 250W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση - Αλλα ονόματα 1173-1157
1173-1157-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 200°C Αριθμός Απολύσεις 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.91mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Frequency Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 50 Ohms ±2% 250W Chip Resistor RF, High Frequency Thick Film Σύνθεση Thick Film