C1015J5003AHF
AnarenAnaren
C1015J5003AHF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Anaren
Περιγραφή προϊόντος RF DIR COUPLER 1GHZ-1.5GHZ 0805
Φύλλα δεδομένων: C1015J5003AHF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του C1015J5003AHF
Αριθμός εξαρτήματος C1015J5003AHF Κατασκευαστής Anaren
Διαθέσιμη ποσότητα 164534 pcs Φύλλο δεδομένων C1015J5003AHF.pdf
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Σειρά Xinger®
επιστροφή Απώλεια 20dB Ισχύς - Max 4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 1173-1130-2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απομόνωση 25dB Απώλεια εισαγωγής 0.5dB
Συχνότητα 1GHz ~ 1.5GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Directional Coupler General Purpose 1GHz ~ 1.5GHz 3dB 4W 0805 (2012 Metric)
σύζευξη Factor 3dB ζεύκτη Τύπος Standard
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C101K5JL
C101K5JL
Κατασκευαστές: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή: RES 1.5K OHM 10W 5% AXIAL
Σε απόθεμα: 55091 pcs
Κατεβάστε: C101K5JL.pdf
RFQ
C10175
C10175
Κατασκευαστές: C&K
Περιγραφή: SWITCH CHASSIS PB F SERIES
Κατεβάστε: C10175.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: C&K
Κατεβάστε: C1012.5.pdf
Κατασκευαστές: Sumida Corporation
Περιγραφή: PULSE XFMR 2:1 1.5MH
Περιγραφή: PULSE XFMR 2:1 100UH