BD4859N50100AHF
AnarenAnaren
BD4859N50100AHF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Anaren
Περιγραφή προϊόντος BALUN 4.8GHZ-5.9GHZ 50/100 0404
Φύλλα δεδομένων: BD4859N50100AHF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BD4859N50100AHF Κατασκευαστής Anaren
Διαθέσιμη ποσότητα 235639 pcs Φύλλο δεδομένων BD4859N50100AHF.pdf
Σειρά Xinger® Επιστροφή Απώλεια (Min) 15dB
διαφορά φάσης Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0404 (1010 Metric) Αλλα ονόματα 1173-1070-2
66986-G001
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Insertion Loss (Max) 0.6dB Σύνθετη αντίσταση - Ασύμμετρη / Ισορροπημένη 50 / 100 Ohm
Εύρος συχνότητας 4.8GHz ~ 5.9GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Balun 4.8GHz ~ 5.9GHz 50 / 100 Ohm 0404 (1010 Metric)