BD3150L50100AHF
AnarenAnaren
Anaren
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Anaren
Περιγραφή προϊόντος BALUN 3.1GHZ-5GHZ 50/100 0603
Φύλλα δεδομένων: BD3150L50100AHF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BD3150L50100AHF Κατασκευαστής Anaren
Διαθέσιμη ποσότητα 272173 pcs Φύλλο δεδομένων BD3150L50100AHF.pdf
Σειρά Xinger® Επιστροφή Απώλεια (Min) 12dB
διαφορά φάσης Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 1173-1185-2
BD3150L50100AHF-ND
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Insertion Loss (Max) 0.8dB Σύνθετη αντίσταση - Ασύμμετρη / Ισορροπημένη 50 / 100 Ohm
Εύρος συχνότητας 3.1GHz ~ 5GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Balun 3.1GHz ~ 5GHz 50 / 100 Ohm 0603 (1608 Metric)