B0430J50100AHF
AnarenAnaren
B0430J50100AHF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Anaren
Περιγραφή προϊόντος BALUN 400MHZ-3000MHZ 50/100 0805
Φύλλα δεδομένων: B0430J50100AHF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B0430J50100AHF Κατασκευαστής Anaren
Περιγραφή BALUN 400MHZ-3000MHZ 50/100 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 125196 pcs Φύλλο δεδομένων B0430J50100AHF.pdf
Σειρά Xinger® Επιστροφή Απώλεια (Min) 7dB, 8.4dB
διαφορά φάσης Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 1173-1052-2
42124-G001
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Insertion Loss (Max) 4.0dB Σύνθετη αντίσταση - Ασύμμετρη / Ισορροπημένη 50 / 100 Ohm
Εύρος συχνότητας 400MHz ~ 2.5GHz, 2.5Ghz ~ 3GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Balun 400MHz ~ 2.5GHz, 2.5Ghz ~ 3GHz 50 / 100 Ohm 0805 (2012 Metric)