B0110E50200AHF
AnarenAnaren
Anaren
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Anaren
Περιγραφή προϊόντος BALUN 50MHZ-1.45GHZ 50/200 1008
Φύλλα δεδομένων: B0110E50200AHF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B0110E50200AHF Κατασκευαστής Anaren
Διαθέσιμη ποσότητα 68909 pcs Φύλλο δεδομένων B0110E50200AHF.pdf
Σειρά Xinger® Επιστροφή Απώλεια (Min) -10dB
διαφορά φάσης 180° Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Insertion Loss (Max) 2.5dB
Σύνθετη αντίσταση - Ασύμμετρη / Ισορροπημένη 50 / 200 Ohm Εύρος συχνότητας 50MHz ~ 1.45GHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Balun 50MHz ~ 1.45GHz 50 / 200 Ohm 1008 (2520 Metric)