BPC10M6X2S200Z
AmpleonAmpleon
Ampleon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ampleon
Περιγραφή προϊόντος IC RF AMP ISM MODULE
Φύλλα δεδομένων: BPC10M6X2S200Z.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 388 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 388 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
12 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BPC10M6X2S200Z Κατασκευαστής Ampleon
Περιγραφή IC RF AMP ISM MODULE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 388 pcs Φύλλο δεδομένων BPC10M6X2S200Z.pdf
Τάσης - Προμήθεια - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module
Σειρά - Τύπος RF ISM
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Module
P1dB 200W Αλλα ονόματα 1603-1176
Θόρυβος Εικόνα - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Επικεφαλής ελεύθερη κατάσταση Lead free
Κέρδος 38dB Λεπτομερής περιγραφή RF Amplifier IC ISM Module
Τρέχουσες - Προμήθεια -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BPC300-X
BPC300-X
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: CONN SPLICE 300MCM CRIMP PAN-LUG
Σε απόθεμα: 2610 pcs
Κατεβάστε: BPC300-X.pdf
RFQ
BPC2425M7X60Z
BPC2425M7X60Z
Περιγραφή: IC RF AMP ISM 2.4GHZ MODULE
Σε απόθεμα: 422 pcs
Κατεβάστε: BPC2425M7X60Z.pdf
RFQ
BPC4/0-X
BPC4/0-X
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: CONN SPLICE 4/0AWG CRIMP PAN-LUG
Σε απόθεμα: 4227 pcs
Κατεβάστε: BPC4/0-X.pdf
BPC4-L
BPC4-L
Περιγραφή: CONN SPLICE 4 AWG CRIMP PAN-LUG
Κατεβάστε: BPC4-L.pdf
BPC250-X
BPC250-X
Περιγραφή: CONN SPLICE 250MCM CRIMP PAN-LUG
Κατεβάστε: BPC250-X.pdf
BPC1/0-X
BPC1/0-X
Περιγραφή: CONN SPLICE 1/0AWG CRIMP PAN-LUG
Κατεβάστε: BPC1/0-X.pdf
BPC1-X
BPC1-X
Περιγραφή: CONN SPLICE 1 AWG CRIMP PAN-LUG
Κατεβάστε: BPC1-X.pdf
BPC2425M9X250Z
BPC2425M9X250Z
Σε απόθεμα: 330 pcs
Κατεβάστε: BPC2425M9X250Z.pdf
BPC2-L
BPC2-L
Περιγραφή: CONN SPLICE 2 AWG CRIMP PAN-LUG
Κατεβάστε: BPC2-L.pdf
BPC350-X
BPC350-X
Περιγραφή: CONN SPLICE 350MCM CRIMP PAN-LUG
Κατεβάστε: BPC350-X.pdf
BPC3/0-X
BPC3/0-X
Περιγραφή: CONN SPLICE 3/0AWG CRIMP PAN-LUG
Κατεβάστε: BPC3/0-X.pdf
BPC2/0-X
BPC2/0-X
Περιγραφή: CONN SPLICE 2/0AWG CRIMP PAN-LUG
Κατεβάστε: BPC2/0-X.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών