BLF8G27LS-100GVJ
AmpleonAmpleon
BLF8G27LS-100GVJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ampleon
Περιγραφή προϊόντος RF FET LDMOS 65V 17DB SOT1244C
Φύλλα δεδομένων: BLF8G27LS-100GVJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLF8G27LS-100GVJ Κατασκευαστής Ampleon
Περιγραφή RF FET LDMOS 65V 17DB SOT1244C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1700 pcs Φύλλο δεδομένων BLF8G27LS-100GVJ.pdf
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή CDFM6
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 25W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SOT-1244C
Αλλα ονόματα 568-12788-1 Θόρυβος Εικόνα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Κέρδος 17dB
Συχνότητα 2.5GHz ~ 2.7GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 28V 900mA 2.5GHz ~ 2.7GHz 17dB 25W CDFM6
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τρέχουσες - Test 900mA