BLF2425M6LS180P,11
AmpleonAmpleon
Ampleon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ampleon
Περιγραφή προϊόντος RF FET LDMOS 65V 13.3DB SOT539B
Φύλλα δεδομένων: BLF2425M6LS180P,11.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 741 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 741 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLF2425M6LS180P,11 Κατασκευαστής Ampleon
Περιγραφή RF FET LDMOS 65V 13.3DB SOT539B Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 741 pcs Φύλλο δεδομένων BLF2425M6LS180P,11.pdf
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS (Dual), Common Source Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT539B
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 180W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SOT539B
Αλλα ονόματα 934066105112 Θόρυβος Εικόνα -
Κέρδος 13.3dB Συχνότητα 2.45GHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 28V 10mA 2.45GHz 13.3dB 180W SOT539B τρέχουσα Αξιολόγηση -
Τρέχουσες - Test 10mA Αριθμός μέρους βάσης BLF2425
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BLF242,112
BLF242,112
Περιγραφή: RF FET NCHA 65V 16DB SOT123A
Σε απόθεμα: 5827 pcs
Κατεβάστε: BLF242,112.pdf
RFQ
BLF2425M6L180P,112
BLF2425M6L180P,112
Περιγραφή: RF FET LDMOS 65V 13.3DB SOT539A
Σε απόθεμα: 636 pcs
Κατεβάστε: BLF2425M6L180P,112.pdf
RFQ
BLF2425M7L100J
BLF2425M7L100J
Περιγραφή: RF FET LDMOS 65V 18DB SOT502A
Σε απόθεμα: 968 pcs
Κατεβάστε: BLF2425M7L100J.pdf
BLF2425M6L180P,118
BLF2425M6L180P,118
Σε απόθεμα: 772 pcs
Κατεβάστε: BLF2425M6L180P,118.pdf
BLF2425M6LS180P:11
BLF2425M6LS180P:11